עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (8)
בגידה  (5)
וויסקי  (2)
אכזבה  (1)
גבולות  (1)
גורל  (1)
כאב  (1)
פרידה  (1)
רומן  (1)
רומנטיקה  (1)
ארכיון

לא בלעדיך

23/10/2017 09:16
לימור

"הוא לא אמר לי לבוא", היא אמרה והתיישבה מולי. ישבתי אז בבית הקפה שלנו, שתיתי את ההפוך הפושר שתמיד הזמנתי וניסיתי לקרוא את הספר שלי.

"איך ידעת שאהיה פה?". "עקבתי אחרייך", היא אמרה. "אני עוקבת אחרייך כבר זמן מה. אני מנסה לראות אם טוב לך, אם את שמחה, אם המשכת. ואני לא רואה שום דבר חוץ מצער. למה זרקת אותו ככה אם שניכם סובלים?".

הסתכלתי עליה. אחותך. ידעתי שאתם קרובים. ידעתי שהיא אוהבת אותך מאד ודואגת לך הרבה יותר ממה שהיתה צריכה. ידעתי שהיא צודקת ורציתי להרביץ לה. רע לי. רע לי יותר ממה שהיה לי אי פעם רע. מאז שנפרדנו אני לא חיה ולא רוצה לחיות. חוץ מלמות אני לא רוצה כלום.

הקשר שלנו התחיל כבדיחה. הכי לא קשור בעולם. חיצונית זה היה מצחיק וגם מבחינת האישיות שלנו היינו פשוט הפכים. אבל אולי בגלל זה נמשכנו. אני עם כל הגובה שלי ואתה עם כל העומק שלך. הכי אהבנו והכי זרמנו והכי היינו אחד. וזה הפחיד אותי. זה הפחיד אותי כי פחדתי שזה לא אמיתי ושיום אחד תתעורר ותגיד לי ללכת. אז הלכתי קודם. פשוט אמרתי לך שאני הולכת והלכתי. וזהו.

לא יכולתי להסתכל לך בעיניים אז. אבל היה לי ברור שאני רק מקילה עליך. שזה מה שאתה צריך. קצת שקט ממני. שאולי אחסר לך קצת אבל לפחות יתפנה לך מקום להכיר מישהי שיותר מתאימה לך.

"הוא לא מפסיק לבכות, שתדעי. הוא מאשים את עצמו ולא יודע מה לעשות. הוא אוהב אותך מאד. אני מפחדת עליו". "זה לא יכול להיות. זה לא הגיוני. אני לא מאמינה לך". "אני לא משקרת לך. בואי ותראי בעצמך. הוא בבית. השעה שלוש והוא לא יצא מהמיטה מהבוקר".

לא הבנתי את זה. זה לא הסתדר לי עם כלום. איך זה יכול להיות?? בכל זאת התקשרתי. ענית ישר. "אתה רוצה אותי?" שאלתי ישר. "ברור, מפגרת. בואי כבר".

כשהגעתי, הבנתי הכל. הלכתי אחריך למיטה ונכנסתי אחריך. התכרבלתי בתוכך ודחפתי את הידיים תחתיך כדי שתחמם אותן. הרגשתי את העצב שלך דבק בי. "את מתכוונת להשאר? כי אם לא, פשוט תלכי". "אני נשארת. אני אוהבת אותך. אני לא רוצה להיות בלעדיך". חיבקת אותי את החיבוק החזק שלך. עצמתי עיניים ושמחתי מאד שיש לך כזאת אחות.

edyaIM ALSpace girlאחת שיודעת
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: