עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (8)
בגידה  (5)
וויסקי  (2)
אכזבה  (1)
גבולות  (1)
גורל  (1)
כאב  (1)
פרידה  (1)
רומן  (1)
רומנטיקה  (1)
ארכיון

סוף סמסטר

24/08/2017 11:08
לימור

לקראת סוף סמסטר. המון מבחנים והיא טובעת. המצח שלה כבר קיבל קמטים כאלה קבועים מעודף ריכוז והיא מנסה לאחוז בכל החזיתות. הלימודים, העבודה שלה ובין לבין להצליח לנשום. מקבלת טלפון מחברתה הטובה. קרן. קרן והיא הכי צמודות בעולם וגם בזמנים הכי לחוצים שיש, לקרן היא תמיד עונה.

בשנתיים האחרונות קרן צמודה לירון. לירון יש חבורה קרובה של חברים וככה נהיו כולם חבורה אחת גדולה. אם היה שם מישהו מעניין מזמן כבר היה קורה משהו אבל כולם רק חמודים ברמת החמידות וזהו. אין לה עניין עם אף אחד. רק שלאיתן יש ענין איתה. כל פעם שכולם יוצאים הוא מנסה להתקרב אליה וכולם יודעים את זה. ואין לה כח. פעם אחת, פעם אחת היתה ממש ממש שיכורה. היתה מסיבה בבית של אחד מהם שבדיוק עבר את מבחני הלשכה ונהיה עורך דין. היא שתתה המון והלכה להשפך באיזה חדר. הוא ראה אותה ונכנס יחד איתה. קרה מה שקרה. זה לא היה בדיוק אונס אבל קשה להגיד שהיא רצתה את זה. והיה גרוע ממש. מאז היא ממש שנאה אותו וכל מה שקשור בו ולמזלה הוא בחר להתרחק.

קרן מספרת לה בטלפון שהולכת להיות מסיבה מטורפת. מועדון מאד נחשב ויוקרתי ומי שמארגן את המסיבה זה אח של איתן. היא לא מכירה אותו ואין לה זמן לפרטים. מסיבה, שיהיה מסיבה. דווקא בא לה טוב. זה יוצא בדיוק אחרי המבחן האחרון שלה. רק מה, צריך להגיע למכירה המוקדמת של הכרטיסים כדי לדבר עם ניר, אח של איתן, שיכניס את כל החבר'ה לרשימות. קרן נותנת לה כתובת וזה יוצא בדיוק על הדרך שלה. בכיף.

מגיעה למקום. שום דבר לא מכין אותה למה שהולך שם. כנראה שבאמת הולכת להיות מסיבה רצינית. עמוס שם בטירוף. היא מנסה לאתר את ניר ורואה מישהו ממש מרכזי שם. המממ... אם זה הוא, הוא ממש ממש מעניין. סקסי בטירוף. איך זה שלא פגשה אותו עד היום. קולטת שהוא הרבה יותר מבוגר מאיתן וסיפור אחר לגמרי. פונה אליו ולא מסגירה כלום. הוא מבקש ממנה לרשום את השמות שהיא רוצה להכניס לרשימה. נותן לה דף ועט. היא יודעת שמגע זה הכל. מבקשת ממנו את הגב שלו ורושמת עליו. הוא לא מראה עניין והוא מאד עסוק והיא אפילו לא מחייכת אליו. נותנת לו את הדף, והולכת. עוד תהיה מסיבה ועוד יהיו הזדמנויות, ומה שצריך לקרות יקרה.

מגיעה המסיבה. מתלבשת כמו שהיא בד"כ מתלבשת. סקסי מרומז. לא אוהבת לחשוף יותר מדי אבל כן מודעת לעצמה, לגוף שלה, לקטע שלה. תמיד מתחילים איתה. הוא עומד בכניסה והיא אפילו לא אומרת לו שלום. מחייכת כמו תמיד לכל מי שהיא מכירה. נכנסים והיא זורמת. אחלה מוסיקה, מלא אנשים, אוירה מהממת. היא רוקדת בטירוף כמו שהיא כל כך אוהבת. מדי פעם מגיעים מכרים שלה. חיבוקים, נשיקות, גיפופים. היא בעיקר רוצה לרקוד ולא בא לה על אף אחד. קולטת אותו מרחוק. והיא לא מתקרבת. היא איפה שהיא ומי שרוצה אותה יצטרך להגיע אליה. שותה קצת, קצת מעשנת, קרן והיא תמיד באותה זרימה. כיף לה מאד.

מיצתה את המסיבה ולא יכולה להשאר עוד אפילו דקה. מחליטה ללכת. אם אין אף אחד שמצטרף היא תעשה את זה לבד. כבר אור יום בחוץ, כזה של תחילת עלות השחר. מתה על השעה הזאת ביום. מרגישה שהיא מקדימה את העולם. מגיעה עד מאד קרוב לדירה שלה. אמנם היה לה כיף אבל תמיד כשהיא מגיעה לנקודה הזאת יש לה מין עוקץ קטן בלב. עוקץ של הלבד שלה. לא תמיד נעים לה לבד.

ופתאום טלפון. זו בטח קרן. היא לא רואה מי מתקשר ועונה. הקול של איתן. עוד פעם הוא. עונה בלאקוניות. רוצה שייעלם לה מהחיים. "כן, איתן. מה אתה צריך?". "לימור, זה לא איתן. זה ניר". היא כמעט נכנסת בעץ. "נעלמת לי. חשבתי שנחזור ביחד. איפה את?". "אני ליד הבית", עונה ולא נושמת. "את גרה לידי, אני יודע. חכי לי. אל תעלי הביתה, אל תתקלחי. אני רוצה אותך איך שאת עכשיו. לא מפסיק לחשוב עלייך מאז שכתבת לי על הגב". נותן לה את הכתובת ומבטיח להגיע הכי מהר שאפשר. היא בהלם. משהו נעים מתפשט לה בגוף. מחנה והולכת לאיטה לכיוון שלו. זה באמת מאד קרוב. כנראה שהוא כבר דיבר עם קרן.

היא עם משקפי שמש והשמש כבר חזקה לה. שיבוא כבר. נשענת על החומה ליד הבית שלו. הוא מגיע. היא מחייכת אליו. עכשיו כבר אין שום טעם לריחוק. ריחוק זה לא מה שהיא רוצה עכשיו. נעמד קרוב אליה. מוריד לה את משקפי השמש. "אני רוצה לראות את העיניים האלה שלך. לאיפה ברחת לי?". מחייכת אליו. מתקרבת ומנשקת אותו. כבר אין לה סבלנות. הוא אוחז בה ומנשק אותה חזק חזק. נכנסים אליו הביתה יד ביד. רואה את איתן ישן שם בסלון. מתעלמת. אין לה שום סנטימנטים אליו ומן הסתם ניר יודע. נכנסים לחדר השינה. מיטה ענקית ענקית. מפשיטים אחד את השני לאט. אור יום מלא בחדר ולא מפריע לה כלום. הוא נהנה ממנה והיא ממנו. שני אנשים בוגרים שיודעים מה הם רוצים. שעות על גבי שעות וכל השכונה שומעת. לא מרגישה צורך להתאפק והוא הכי חופשי בעולם. כנראה שגם איתן שומע. ואיתן, מגיע לו שישמע.

אחרי שעות של עונג צרוף, של כימיה מושלמת, של הנאות גוף ונפש, מיצו שניהם. מנומנמת, הכריחה את עצמה לקום. היא ישנה רק לבד ורק במיטה שלה. קמה, התלבשה, משך אותה לעוד חיבוק אחרון ונשיקה, ואז יצאה לה. כשפגשה בשמש של שעות הערביים כבר הרגישה הרבה יותר טוב. קרן מתקשרת והיא שמחה מאד לשמוע ממנה. קרן כמובן יודעת כבר הכל. "איך היה?". "היה מעולה. ואיזה כיף שלאיתן יש אח גדול".

IM ALedya
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: